Category

Blog

Rozbiórki Szczecin

By | Blog

Firma Banach oferuje rozbiórki na terenie Szczecina.

Rozbiórki

Wykonujemy rozbiórki zarówno dla małych jak i dużych obiektów wielokondygnacyjnych. Posiadamy duże doświadczenie, wiedzę a także odpowiedni sprzęt budowlany aby wykonać każdy rodzaj rozbiórki. Korzystamy z wywrotek, koparko-ładowarek i innego sprzętu budowlanego. Rozbiórka przeprowadzona przez nas to usługa szybka, sprawna i bezproblemowa. Rozbiórki wykonujemy w Szczecinie a także w całym województwie Zachodniopomorskim. Zachęcamy do kontaktu i ustalenia szczegółów.

Przedsiębiorstwo budowlane Police

By | Blog

Banach to przedsiębiorstwo budowlane z miasta Police.

Przedsiębiorstwo budowlane

Jest to firma rodzinna założona w 2007 roku. Przedsiębiorstwo budowlane Banach działa na terenie Polic i okolicznych miejscowości. W ofercie firmy znajdują się usługi ogólnobudowlane i montażowe. Specjalizacją przedsiębiorstwa budowlanego jest wykonawstwo kompletnych obiektów budowlanych. Firma wykonuje również remonty a także modernizację obiektów budowlanych. Nasze przedsiębiorstwo buduje od fundamentów, wykorzystując konstrukcje nośne i roboty wykończeniowe. Nasze przedsiębiorstwo budowlane może pochwalić się dużym potencjałem, który pozwala na pracę w różnych systemach i technologiach.

Prace ziemne Szczecin

By | Blog

Przedsiębiorstwo Banach realizuje prace ziemne na terenie Szczecina.

Prace ziemne

Oferujemy bardzo szeroki zakres prac ziemnych wśród, których znajdują się roboty budowlane, rozbiórki, wykopy i inne prace. Mamy duże doświadczenia nabyte podczas ostatnich lat prac budowlanych, a podczas naszej pracy stosujemy najnowocześniejszy sprzęt budowlany. Na terenie Szczecina w naszej ofercie znajduje się szeroki zakres prac ziemnych. Większość naszych usług możemy świadczyć na terenie całego województwa Zachodniopomorskiego. W ciągu ostatnich lat wykonaliśmy dużą ilość prac z zakresu różnych usług budowlanych. Profesjonalny sprzęt naszej firmy doskonale sprawdził się przy wykonywanych przez nas pracach budowlanych. Prace ziemne oraz wszystkie inne usługi budowlane stanowią tylko część naszych usług. W celu zapoznania się z pełną ofertą usług, które świadczymy w Szczecinie zapraszamy do kontaktu.

Prace ziemne Police

By | Blog

Firma Banach oferuje prace ziemne na terenie miasta Police.

Prace ziemne

Realizujemy szeroki zakres prac ziemnych takich jak wykopy, rozbiórki, roboty budowlane i inne. Posiadamy bardzo duże doświadczenia a w naszych pracach stosujemy nowoczesny sprzęt budowlany. Na terenie Polic oferujemy szeroki zakres prac ziemnych. Nasze usługi świadczymy jednak w całym województwie Zachodniopomorskim. W ostatnich latach wykonaliśmy wiele prac z zakresu usług budowlanych. Nasz profesjonalny sprzęt doskonale sprawdza się przy wszystkich pracach budowlanych. Oczywiście prace ziemne i inne usługi budowlane to tylko część naszych usług. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z pełną ofertą usług jakie świadczymy w Policach.

Piaskowanie Szczecin

By | Blog

Piaskowanie to część oferty firmy Banach ze Szczecina.

Piaskowanie

Piaskowaniem nazywamy proces technologiczny. Proces ten polega na kształtowaniu albo też czyszczaniu konkretnej powierzchni przy wykorzystaniu materiału ściernego w strumieniu sprężonego powietrza. Może to być również ciecz. Efektem piaskowania jest efekt bardzo przypominający wygląd jaki uzyskuje się po wykonaniu szlifowania. Jedną istotną różnicą jest to, że powierzchnia poddana czyszczeniu jest równiejsza oraz uzyskuje szorstkość, która wymagana jest do malowania. Ostatnim efektem piaskowania jest całkowity brak problemów z czyszczeniem miejsc, które są trudno dostępne. Chodzi tutaj głównie o rogi i zakrzywienia.

Piaskowanie Police

By | Blog

Piaskowanie to oferta firmy Banach z miasta Police.

Piaskowanie

Piaskowanie jest procesem technologicznym, który polega na czyszczeniu albo też kształtowaniu danej powierzchni za pomocą materiału ściernego w strumieniu sprężonego powietrza lub alternatywnie cieczy. Efekt piaskowania bardzo przypomina efekt jaki można uzyskać podczas szlifowania, z tą różnicą, że czyszczona powierzchnia jest bardziej równa i uzyskuje szorstkość wymaganą do malowania. Kolejnym efektem piaskowania jest brak problemów z czyszczeniem trudno dostępnych zakrzywień i rogów.

Nadzór budowlany Szczecin

By | Blog

Oferujemy nadzór budowlany na terenie Szczecina. Banach to firma, która prężnie rozwija się na rynku szczecińskim. Firma posiada kilkunastoletnie doświadczenie w branży budowlanej w firmach deweloperskich, generalnych wykonawców obiektów handlowych, przemysłowych oraz budynkach wielorodzinnych a także osiedli domów jednorodzinnych.

Nadzór budowlany

Oferujemy nadzór budowlany na terenie miasta Szczecina i okolic. Zawsze służymy fachową poradą i pomocą a także oceną techniczną. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży budowlanej wykonujemy profesjonalny nadzór budowlany.

Zapraszamy do kontaktu

Malowanie konstrukcji stalowej

By | Blog

Konstrukcje stalowe z czasem po przez wpływ czynników atmosferycznych ulegają korozji. Przedsiębiorstwo budowlane Banach wie jak uchronić je przed zniszczeniami oraz jak ponownie zabezpieczyć. Malowanie konstrukcji stalowych przez naszą firmę składa się z kilku etapów.

Malowanie konstrukcji stalowej w firmie Banach

Po pierwsze zaczynając malowanie konstrukcji stalowej oczyszczamy konstrukcję z oznak korozji. Następnie należy taką konstrukcję umyć i odtłuścić. Kolejny etap to już malowanie konstrukcji. Malujemy czyszczone miejsca farbą podkładową. Na koniec następuje właściwe malowanie konstrukcji stalowej za pomocą agregatu malarskiego lub pędzi i wałków. Należy pamiętać, że malowanie konstrukcji stalowych można przeprowadzić na różne sposoby. Jest to zależne od dostępu oraz wysokości, a także kształtu danej konstrukcji stalowej.

Klejenie taśm przenośnikowych

By | Blog

Intensywne użytkowanie taśm przenośnikowych przez długi okres czasu prowadzi do zużycia ich powierzchni co jest naturalnym procesem. Podczas eksploatacji uszkodzeniu mogą ulegać różne elementy taśm przenośnikowych oraz ich części. Powoduje to, że dochodzi do zniszczeń, które w efekcie negatywnie wpływających na pracę.

Klejenie taśm przenośnikowych w firmie Banach

Rozwiązaniem tego problemu jest klejenie taśm przenośnikowych znajdujące się w ofercie firmy Banach. Zapewniamy łączenie a także klejenie taśm przenośnikowych. Nasze firma stosuje różne techniki klejenia taśm przenośnikowych, które dostosowane są do różnego rodzaju rozwiązań oraz zastosowań. Klejenie taśm przenośnikowych jest możliwe jeśli ich powierzchnie są suche i czyste.Banach zapewnia także doradztwo w zakresie prawidłowego doboru połączeń taśm oraz wszelkie informacje.

Kierownik budowy Szczecin

By | Blog

Nasz doświadczony kierownik budowy zarówno w sektorze prywatnym jak i komercyjnym zajmuje się prowadzeniem nadzoru budowlanego na terenie miasta Szczecin i okolic. Kierownik budowy zapewnia klientom wsparcie na różnych etapach realizacji procesu budowy domów.

Kierownik budowy w Szczecinie

Kierownik budowy firmy Banach świadczy kompleksowe i fachowe usługi. Kierownik budowy zapewnia doradztwo w inwestycjach budowlanych, kieruje budową domów oraz zajmuje się inwestycjami od strony administracyjnej. Kierownik budowy naszej firmy wydaję również profesjonalne ekspertyzy budowlane oraz opinie.