Blacha trapezowa Szczecin Police

Blacha trapezowa jest wyjątkowa dzięki swej prostocie i wyrazistej formie.

Pozwala realizować efektywne konstrukcje, które często przełamują tradycyjny podział pokrycia na dach i fasady. Szeroka rozpiętość grubości, możliwość cięcia na wymiar i bogata kolorystyka, stwarzają nieograniczone możliwości jej zastosowania. Pozwala realizować efektywne konstrukcje, które często przełamują tradycyjny podział pokrycia na dach i fasady.

Szeroka rozpiętość grubości, możliwość cięcia na wymiar i bogata kolorystyka, stwarzają nieograniczone możliwości jej zastosowania.

  • Blacha trapezowa osłonowa jest uniwersalnym materiałem, który doskonale sprawdza się do obudowy lekkich konstrukcji typu: wiaty i garaże, ogrodzenia, pokrycia wiatrołapów czy podwieszane sufity. Może być również wykorzystywana do wykonania lekkiej obudowy obiektów przemysłowych nawet o znacznych rozmiarach, które nie wymagają utrzymywania w nich wysokiej temperatury np. hale magazynowe.
  • Bardziej wytrzymałym rozwiązaniem jest natomiast blacha trapezowa konstrukcyjna, przeznaczona do wykonywania warstwy nośnej przekryć dachowych. Z tego względu jest często wybierana do obiektów usługowych, przemysłowych czy rolniczych. Jest dostępna w wielu wariantach profilowań, dzięki czemu można ją łatwo dobrać pod kątem nośności danego obiektu.