Rura okrągła

Rury czarne z/sz (ze szwem) powstają ze stalowych arkuszy blachy, których krawędzie są ze sobą łączone za pomocą zgrzewania lub spawania. Mogą być one wykonywane z zastosowaniem obróbki na zimno, jak i na ciepło. Tego rodzaju wyroby hutnicze można podzielić na dwie grupy, są to rury konstrukcyjne oraz przewodowe. Jedną z głównych zalet za jakie chwale są rury czarne z/sz jest możliwość tworzenia elementów o bardzo dużej średnicy.

Wszystkie oferowane przez nas wyroby hutnicze wykonane są z wysokiej jakości materiałów, spełniają rygorystyczne normy przewidziane dla tego typu produktów. Dlatego też są one trwałe, wytrzymałe a ich użytkowanie jest w pełni bezpieczne. W wersji przewodowej mogą być stosowane do budowy takich obiektów jak rurociągi transportujące ciecze i gazy. Natomiast rury konstrukcyjne wykorzystywane są do produkcji urządzeń i konstrukcji wykonanych ze stali.

Wykonane z wysokiej jakości stali rury ocynkowane ze szwem stosowane są do budowy instalacji wodociągowych zarówno na skalę przemysłową, jak i w gospodarstwach rolnych czy domowych. Zabezpieczenie w procesie galwanizacji rur warstwą cynku sprawia, że są one odporne na korozję i mogą być eksponowane w niekorzystnych warunkach zewnętrznych.

Rury ocynkowane z/sz charakteryzują się wytrzymałością na długotrwałe użytkowanie oraz na uszkodzenia mechaniczne. Wykazują się także odpornością na działanie wysokich i niskich temperatur, pod wpływem których nie odkształcają się i nie tracą swoich użytkowych właściwości. Rury ocynkowane z/sz niezawodnie sprawdzają do transportowania zimnej i ciepłej wody w różnego typu instalacjach.

Wyróżniające się wysokimi parametrami rury ocynkowane z/sz wytwarzane są także w niestandardowo dużych średnicach, dzięki czemu mogą stosowane w rurociągach oraz w przewodach wentylacyjnych. Dodatkowym walorem rur ocynkowanych ze szwem jest łatwość montażu oraz przystępna cena.