Banach
Przedsiębiorstwo ogólnobudowlane

Przedsiębiorstwo ogólnobudowlane Banach – jest firmą rodzinną,
założoną w 2007 roku w oparciu o wcześniejsze wieloletnie doświadczenie.

Nasza firma działa głownie na terenie Polic, Szczecina i okolic. Specjalizujemy się w usługach ogólnobudowlanych i montażowych. Jesteśmy generalnym wykonawcą kompletnych obiektów budowlanych. Wykonujemy też rozbiórki i wyburzenia, przeglądy techniczne oraz inne prace zlecone. Przedsiębiorstwo ogólnobudowlane Banach przeprowadza remonty oraz modernizacje różnych obiektów budowlanych, w tym także zabytkowych. Fachowo i solidnie realizujemy budowę obiektów budowlanych od fundamentów, poprzez konstrukcje nośne i wykończeniowe roboty.

PROFIL DZIAŁALNOŚCI

Przedsiębiorstwo ogólnobudowlane Banach działa na terenie Szczecina, Polic i okolicznych miejscowości. Oferujemy usługi ogólnobudowlane i montażowe, specjalizujemy się w wykonawstwie kompletnych obiektów budowlanych (generalny wykonawca). Wykonujemy również remonty i modernizacje obiektów budowlanych, w tym zabytkowych. Budujemy obiekty od fundamentów, poprzez konstrukcje nośne i roboty wykończeniowe. Nasza firma może pochwalić się dużym potencjałem pozwalającym nam pracować w różnych technologiach i systemach. Prace ziemne i budowlane wykonujemy dzięki zespołowi wykwalifikowanych pracowników oraz kompetentnym kierownikom budowy. Mamy też techniczny nadzór budowlany.

Przedsiębiorstwo ogólnobudowlane Banach wychodząc naprzeciw potrzebom Inwestorów oferuje kompleksową obsługę inwestycji w zakresie budownictwa przemysłowego, budownictwa mieszkaniowego, obiektów usługowych, obiektów biurowych, posadzek przemysłowych oraz innych obiektów wg życzenia Inwestora. Oferta skierowana jest do dużych przedsiębiorstw oraz do klientów indywidualnych. Nieprzerwanie kładziemy duży nacisk na rozwój naszej firmy i doskonalenie świadczonych przez nas usług ogólnobudowlanych.

Przedsiębiorstwo ogólnobudowlane Banach rozpoczyna pracę od poznania oczekiwań klienta. Następnym etapem są oględziny i pomiary, analizy projektów architektonicznych, tak aby wskazać Państwu najlepsze rozwiązania techniczne i dobrać odpowiednie materiały budowlane. W ofercie jest również pomoc w zakupach i transporcie.

Nasi fachowcy pracują rzetelnie i dokładnie, a kierownicy budowy ściśle przestrzegają harmonogramu ustalonego z klientem, dzięki czemu klient wie, kiedy zakończy się dany etap prac.

Zapraszamy do współpracy!