Blachodachówka Hurtownia Police

BLACHODACHÓWKA NA WYMIAR

Blachodachówki są eleganckim i trwałym pokryciem dachowym nadającym się na wszystkie rodzaje dachów stromych. Łącząc w sobie tradycję z nowoczesną technologią znajduje zastosowanie przy budowie domów jedno- i wielorodzinnych, budynków gospodarczych, obiektów sakralnych oraz przy renowacji starych dachów. Blachodachówka profilowana jest z blachy dwustronnie ocynkowanej i powlekanej kilkoma warstwami lakieru, co gwarantuje jej długowieczność. Jest jednym z najlżejszych materiałów dekarskich, co jest jej ogromnym plusem, ponieważ nie wymaga zastosowania ciężkiej konstrukcji więźby. Waga materiałów ma istotne znaczenie w przypadku renowacji starych dachów, gdyż przy wymianie na lekkie blachodachówki więźba nie wymaga wzmacniania.

BLACHODACHÓWKA MODUŁOWA

PATENT NA INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA.
Łatwy transport Automatyczne Łatwy i szybki Regulacja kąta i składowanie dopasowanie montaż dachu  arkuszy na dachu. Dachy modułowe to opatentowane rozwiązania, które sprawiają, że oszczędzasz czas i pieniądze podczas transportu, składowania i montażu dachu. Fabryczne otwory montażowe skracają czas pracy na dachu. Pozwalają także na precyzyjne łączenie arkuszy i korektę całej połaci już po ich połączeniu.

Dachy jak puzzle.
Dachy modułowe składają sie z arkuszy, które niczym puzzle, układa się na dachu. Arkusze są lekkie i poręczne, dzięki czemu transport oraz montaż jest prosty i bezproblemowy. Gwarantowana powtarzalność koloru i kształtu. Dachy modułowe są łatwo dostępne, w każdej chwili dokupisz nawet pojedynczy arkusz u dystrybutora. Możesz to śmiało zrobić, bo gwarantujemy powtarzalność kształtu oraz koloru niezależnie od partii materiału.

Dach na palecie.
Standardowy dach zmieści się na jednej palecie, co pozwala na transport małym busem w dowolne miejsce.

Spokój na lata.
Jakość naszych dachów to bezpieczeństwo i trwałość na długie lata.

MOD

Kompletny System Modułowych Obróbek Dachowych MOD, dzięki któremu wykończenie dachu stało się prostsze i szybsze, a przy tym trwałe i niezwykle estetyczne. Uniwersalny komplet obróbek do stosowania na różnych typach dachów. Cały system, wszystkie jego elementy, zostały wykonane ze stali renomowanych hut – szwedzkiej SSAB i niemieckiej ArcelorMittal.

Zalety i korzyści innowacyjnego Systemu MOD: • szybki i łatwy montaż przez jedną osobę

  • niewidoczne wkręty
  • idealnie dopasowane elementy
  • wyeliminowanie błędów montażowych
  • dogodny/bezproblemowy transport
  • gwarancja najwyższej jakości całego systemu
  • najwyższa estetyka bez zarysowań, wgnieceń, metalowych opiłków lub niedopasowanych elementów.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.